Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart


 Su Geçirmez Vinil  Ve Su Geçirmez Pankart
Vinil Baskı
Vinil baskı genelde dış mekan da kullanılır. İç mekanlarda da diğer dijital baskı reklamlarından daha uygun fiyatta olduğu için iç mekanlarda da tercih edilir. Büyük cephelerde veya tabelalarda tercih edilir. İsteğe göre en uygun boyutlarda vinil baskı yapılır. Vinil baskı piyasada daha çok branda baskı olarak da bilinmektedir. Reklam sektörünün ihtiyaçlarını bir hayli karşılayan branda baskı tek parça üretimle  istenilen her alana hitap etmektedir. Piyasada en çok kullanılan iki çeşit vinil vardır. Avrupa Vinil ve Uzakdoğu Vinil. Rüzgarlı cephelerde Avrupa Vinil tercih edilirken, Uzakdoğu vinil ise daha uygun bütçelerde kısa süreli reklam çalışmaları için kullanılır.

Pankart
Pankart, yürüyüş, gösteri ve toplantılarda açılıp elde taşınan veya asılan, mesaj vermek için hazırlanan, üzerinde benimsenen amacın çarpıcı bir şekilde birkaç kelime ile yazılı olarak gösterildiği karton veya bezden levha olarak tanımlanır.Dijital baskıları net olmalıdır. Amaca yönelik yazılar ve resimler basılır.
Reklam afişleri alan ile doğru orantılı olmalıdır.

Kullanım Alanları ve Özellikleri
Vinil branda genellikle dershane, belediye duyuruları, toplum çalışmaları, genel ve yerel seçimlerde, reklam amaçlı bez (patiska kumaş)gibi farklı sektörlerin isteği ile vinil branda üzerine uygulanır. Pankartlar, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir. Ve siyasi partilerin genelde "pankart" olarak isimlendirdiği bez afiş günümüzde dijital baskı tekniğiyle yapılmaktadır. 

Bayrak sepeti olarak, pankart ve vinil baskı konusunda size uçtan uca çözüm sunmaktayız. Pankart ve Vinil baskının yapılması ve uygulama hizmetimiz ile ihtiyacınız olan tüm süreçte sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.


Okunma:34 / Tarih:28 Eylül 2021
Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart Modelleri Nedir? :Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart Fiyatları Nedir? :Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart ölçüleri kaçtır? :Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart modellerini nereden alabiliriz? :Su Geçirmez Vinil Ve Su Geçirmez Pankart ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.